Rusza konkurs "OZE – Zalety energii przyszłości"

Zapraszamy wszystkie dzieci ze szkół podstawowych województwa pomorskiego do udziału w konkursie.

Data: 09-01-2024

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie pracy konkursowej w postaci:


Klasy I-III pracy plastycznej na temat „OZE – Zalety energii przyszłości”, z wykorzystaniem dowolnej techniki przy użyciu surowców wtórnych (format pracy  min. A3).

Klasy IV-VI plakatu w formie infografiki komputerowej na temat „OZE – Zalety energii przyszłości”, zachęcający społeczeństwo do korzystania ze źródeł OZE (w formacie PDF lub PNG).

Klasy VII-VIII prezentacji na temat „OZE – Zalety energii przyszłości”, zachęcającej społeczeństwo do korzystania ze źródeł OZE, w formie prezentacji multimedialnej  (5 slajdów w formacie PDF lub PNG).

Na prace konkursowe czekamy  od 15 stycznia do 23 lutego 2024r.

Dostarczenie prac konkursowych: osobiście do Zielonej Szkoły w Staniszewie, ul.Wejherowska 22 (dla prac plastycznych) lub na adres e-mail oee@pomorskieparki.pl (dla prac elektronicznych w formacie PDF lub PNG).

Ogłoszenie wyników: 1.03.2024

Zachęcamy Was do kreatywności i zaangażowania! Bądźcie ambasadorami zrównoważonej energii przyszłości!

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody: plecaki solarne, powerbanki solarne i zabawki solarne!

Odbiór nagród: osobiście przez rodziców i opiekunów laureatów od 04.03.24r. do 22.03.2024r. w Zielonej Szkole Staniszewo, ul. Wejherowska 22,
w godzinach pracy biura: poniedziałek-piątek, od 7:30 do 15:30.

Konkurs dofinansowany ze środków: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej W ramach projektu pt. Działania i kampanie edukacyjne w CEE Staniszewo - Odnawialne źródła energii i efektywność energetyczna, które realizujemy w ramach Programu Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej – działania i kampanie edukacyjne.

 

 

Grafika 1: Rusza konkurs "OZE – Zalety energii przyszłości"